NÁHRADNÉ DIELY DOSTUPNÉ IHNEĎ

Poskytujeme dodávky náhradných dielov od svetových výrobcov. Tie najpredávanejšie diely máme vždy skladom, aby sme vám mohli zabezpečiť okamžité dodanie.

V prípade havárie alebo akútnej potreby dokážeme diely dodať expresne do 24 – 48 hodín od objednania. Na každý nami dodaný diel sa vzťahuje garantovaná 12 mesačná záruka.

Náhradné diely Siemens:

Náhradné diely dodávame firmám expresne, efektívne a ekonomicky výhodne. Zameriavame sa predovšetkým na výberové druhy Siemens dielov, ktoré nie sú podporované výrobcom a preto sú na trhu už ťažko dostupné. Vďaka dodávke unikátnych dielov a ich rýchlej a oprave dokážete ušetriť nemalé náklady pri údržbe svojich výrobných strojov.
Predaj dielu
Výmena dielu
Oprava dielu
Montáž dielu
Ponúkame a servisujeme tieto náhradné diely Siemens:

  • servomotory 1FT5, 1FT6, 1FT7, 1FK6, 1FK7
  • riadiace systémy Sinumerik, Simodrive 611, Simatic S5, S7
  • meniče Simoreg, Simovert, Masterdrives, Micromaster, Sinamics

V našom servisnom stredisku opravujeme

  • zdroje Sitop
  • ovládacie panely

Komponenty Fanuc s rýchlou dodacou dobou:

Komponenty Fanuc u nás nájdete vo výhodných cenách s rýchlymi dodacími lehotami. Skladom držíme diely z najnovších produktových rád, no aj ťažko dostupné komponenty, ktoré už výrobcom nie sú podporované.
Predaj dielu
Výmena dielu
Oprava dielu
Montáž dielu

Náhradné diely Heidenhain v našej ponuke:

Najčastejšie používané diely Heidenhain máme vždy skladom, aby sme vám vedeli poskytnúť okamžitú pomoc pri poruchách a haváriách. Menej frekventované komponenty Heidenhain objednávame s rýchlou dodacou dobou. V našej ponuke nájdete všetky náhradné diely z najnovších produktových rád. Okrem toho dodávame aj ťažko dostupné komponenty, ktoré už nie sú podporované ani samotným výrobcom. Na každý z týchto komponentov máte u nás garantovanú 12 mesačnú záruku.
Predaj dielu
Výmena dielu
Oprava dielu
Montáž dielu

Nové aj ťažko dostupné komponenty Bosch Rexroth:

Dodávame aj náhradné diely, ktoré už výrobcom nie sú podporované. Ťažko dostupné diely v našom sortimente dopĺňajú komponenty z najnovších modelových rád, vďaka čomu vám dokážeme poskytnúť naozaj kompletný sortiment dielov značky Bosch Rexroth Indramat. Komponenty dodávame expresne, aby vám zbytočne nevznikali rozpočtové alebo výrobné straty.
Predaj dielu
Výmena dielu
Oprava dielu
Montáž dielu

Dodávame aj náhradné diely od menej frekventovaných značiek:

Pomôžeme vám aj pri výmene či oprave náhradných dielov od menej známych výrobcov. Všetky tieto úkony vykonávame až po obhliadke stroja a diagnostike chyby, aby sme vám mohli ponúknuť čo najefektívnejšie riešenie. Diely vám nainštalujeme už otestované. Testujeme ich na reálnych záťažiach, k čomu nám dopomáha viac ako 100 testovacích stolíc. Na každý nami dodaný diel od nás získavate garantovanú 12 mesačnú záruku.
Predaj dielu
Výmena dielu
Oprava dielu
Montáž dielu

HĽADÁTE STABILNÉHO SERVISNÉHO PARTNERA? OBRÁŤTE SA NA NÁS.

Orientujeme sa na vynikajúcu zákaznícku podporu, cenovo prijateľné náhradné diely a kvalitný servis, ktorý vám dokáže ušetriť nemalé náklady.    Vyberte požadované

    Prílohy na zaslanie